FAVBET Premijer liga: Dubrava slavila na Baldekinu i ušla u zonu doigravanja

ŠIBENKA – DUBRAVA 62:68 (21:17, 12:13, 14:26, 15:12)

Košarkaši Šibenke poraženi su u 29. kolu Favbet Premijer lige. Od njih je bila bolja ekipa Dubrave rezultatom 62:68.

Trebala je Šibenka pobjedu, no umjesto toga bolan poraz na svom Baldekinu. U ovoj utakmici ima i ona dobra strana za domaćine, a to je povratak Paića koji je zbog ozljede s terena izbivao jedanaest mjeseci.

Dobro je Šibenka igrala prvo poluvrijeme. I prva i druga četvrtina završile su u korist domaćina, s malom razlikom išlo se na odmor 33:30 za ekipu Josipa Pandže. No natrag se vratila jača Dubrava. Napravili su seriju 17:0 i prvi put u utakmici prešli u vodstvo koje nisu ispuštali sve do kraja. U zadnjoj dionici otišli su na +13 (49:62), približila se domaća ekipa na 60:62 koševima Lukića i Foremana, no previše želje, a premalo vremena.

Šibenka nije uspjela ostvariti toliko željenu pobjedu, a već u idućoj utakmici u utorak na Baldekin dolazi Cibona.

Tekst: GKK Šibenka