FAVBET Premijer liga

FAVBET Premijer liga: Šibenka teže od očekivanog do pobjede u gostima nad Boscom

KK BOSCO – GKK ŠIBENKA 82:99 (27:21, 16:26, 16:25, 23:27)

U 32. kolu Favbet Premijer lige Šibenka je u Trnskom slavila rezultatom 82:99 nad domaćim Boscom te time ostala u utrci za doigravanjem.

Iako su gosti imali ulogu favorita u ovom susretu, trebalo im je vremena da se probude i u konačnici istu potvrde. Bosco je bio u prednosti čak 10 poena, da bi Šibenka pri kraju prve četvrtine uspjela smanjiti na šest poena razlike.

Šibenka je povela u drugoj dionici, no domaćini su bili Narančastima rame uz rame i u trećoj četvrtini pri rezultatu 47:47. Tada se gostujuća ekipa diže i završava utakmicu dvoznamenkastom razlikom 82:99. Šibenki posljednje mjesto koje vodi u play off, a Boscu zadnje mjesto na tablici ove sezone.

Najbolji u redovima Šibenke ovoga puta bio je Pavao Paić sa 21 poenom, a slijedio ga je Luka Skorić koji je ubacio 20 poena. Nikola Ivanković je s postignutih 23 poena bio najbolji strijelac Bosca.