FAVBET Premijer liga: Ciboni tijesna pobjeda protiv Šibenke

GKK ŠIBENKA – KK CIBONA 78:91 (29:20, 15:13, 15:31, 19:27)

Šibenka je u 3. kolu Favbet Premijer lige poražena od Cibone rezultatom 78:91. Uz pun Baldekin i odličnu podršku s tribina Šibenka nije uspjela doći do pobjede, ipak je presudio kratak roster domaćina.

Prva četvrtina i otvaranje utakmice. Domaćini nisu mogli bolje poželjeti. Rezultat je na semaforu nakon sedam minuta igre pokazivao 26:9. Mislilo se kroz prvu četvrtinu da će ovo biti lagan zadatak za Šibenku, no sve je ostalo na prvom poluvremenu kada se otišlo na odmore s rezultatom 44:33, deset razlike za domaćine.

Drugo poluvrijeme – druga priča. Otvaranje treće četvrtine i nalet Cibone uz četiri trice zaredom izvrsnog Kacuol Dut Joka, izjednačavanje rezultata i preuzimanje utakmice u svoj ritam igre. Držala je gostujuća momčad do kraja kontrolu nad svojim vodstvom i tako odnijela bodove s Baldekina.

Tekst: GKK Šibenka