Kup Krešimir Ćosić

SuperSport Krešimir Ćosić: Prvoligaš Kvarner 2010 ponovno među najboljih osam

Kvarner 2010 – Samobor 88:85 (23:24, 24:25, 20:13, 21:23)

U borbi prvoligaša prvoplasirani na ljestvici Prve muške lige Kvarner 2010 je nadjačao Samobor s rezultatom 88:85. Iako je pobjeda Kvarnera 2010, s obzirom na stanje na prvoligaškoj ljestvici, bila očekivana, nikako se ne može reći da je lagano ostvarena. Samobor je, predvođen Đurom Simonom s klupe i Krunom Simonom na parketu, bio egal protivnik svih 40 minuta utakmice. Tricom Daniela Pavičića u drugoj četvrtini bio je Samobor u vodstvu i od 8 poena, no u drugom poluvremenu su se Riječani ipak uspjeli izboriti za izostanak iznenađenja.

• KVARNER 2010: Vucić 3, Čakarun 19p, 6sk, 5as, Lisica 23, Zelanto 2, Marinelli 22p, 4sk, 8as, Vujasinović 8p, 4sk, 8as, Fells 9p, 5sk, Štemberger, Delpin, Smojver, Kostić, Đugum 2.
  • SAMOBOR: Lukačić 9p, 4sk, 5as, Levanić-Kutni 18p, 3sk, 3as, Pavičić 28, Simon 7p, 7sk, 11as, F. Jacović 17p, 12sk, Strunjak, Sedlar, Macner 5p, 3sk, Čolak, J. Jacović 1.