Kup Ružica Meglaj Rimac

KUP Ružice Meglaj Rimac: KAŽL preko Pule do četvrtfinala

KAŽL-ŽKK PULA ORCA GRUPA 83:57 (25:17, 21:9, 21:16, 16:15)

Košarkašice KAŽL-a su u osmini finala Kupa Ružice Meglaj Rimac pobijedile Pulu 83:57.

Domaće igračice zasluženo su izborile četvrtfinale gdje će ih čekati Plamen Požega.
Nakon nekoliko minuta domaće cure su se počele odvajati te su u tom smjeru nastavile do kraja prve četvrtine (25:17), a u drugoj podižu agresivnost u obrani i poluvrijeme završava s +20, 46:26.

Taj rezultat je dao priliku da se puno rotira i da mlade cure dobiju minutažu koja će im puno značiti.
Pula se pomalo “predala” pa je do kraja utakmice bila revija pričuvnih igračica.

Završilo je 83:57, a utakmica je protekla u fer i sportskom nadmetanju.

Kod domaćina prednjačile su Božan (10 poena, 13 skokova i 7 asistencija) i Langhi (12 poena i 12 skokova) s double-double učincima. Najviše poena postigle su Buckner (20) i Rimarčuk (18). Kod gošći najbolja igračica bila je Pačkovski s 23 poena i 8 skokova.